Корзина
147 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Интернет-магазин "Kidsik"
+380667386210
+380667386210

Ральф руйнівник 2: Інтернетрі / Ральф против интернета / Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

Ральф руйнівник 2: Інтернетрі / Ральф против интернета / Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2
Творці «Крижаного Серця» і «Зоотрополіса» запрошують у пригоду нових часів! На безмежних просторах інтернету є фан на всі смаки: відомі програми, секретні чати, культові меми та герої, кумедне відео та ігри.

23.10.18

Головний герой мультфільму Ральф – персонаж гри в ігровому автоматі. Колись він був вигнанцем серед сусідів по грі. Його не любили за те, що його місією було руйнувати всі будови, які зводили гравці. Довівши всім, що заслуговує на повагу, Ральф став повноправним улюбленим героєм.

Минуло шість років. Прогрес не стоїть на місці – з'являються нові ігри і нові герої. Одного разу, маршрутизатор Wi-Fi випадково підключає до інтернету ігровий автомат, де живе Ральф. Подорожувати по іншим іграм для нього не новина, тож герой вирушає назустріч пригодам у всесвітню мережу.

Мультфільм «Ральф руйнівник 2: Інтернетрі» – це продовження популярного мультфільму студії Walt Disney про героя комп'ютерної гри. Про роботу над сиквелом стало відомо в червні 2016 року.

Актори, що озвучують героїв в першому мультфільмі, повернуться до своїх ролей. Дату виходу на екрани переносили кілька разів. Передбачається, що мультфільм вийде через 6 років після прем'єри першої частини.

 

Вже дуже скоро! Ви зможете купити іграшки, з мультвільма Ральф руйнівнік 2, у нас в інтернет-магазині "Кідсік"

 

Другие статьи
Интернет-магазин "Kidsik"
Екатерина
+380667386210
менеджер Екатерина
+380667386210
Украина Киев Софиевская Борщаговка, ул. Житняя, 17. ЖК "София" и ул. Метростроевская 9/9
Карта